Załącznik nr 1 – Pola krzywd na rdzennych mieszkańcach

Załącznik nr 1 – pola krzywd stosowanych na rdzennych mieszkańcach tzw. Polski

 1. Uszkodzenie prawa na wielu polach, o to niektóre z nich:

  1. tworzenie tzw. przepisów prawnych w oparciu o bezprawne akty prawne, np. w oparciu o przepis szczegółowy np. ustawę, jednocześnie niezgodne z konstytucją, która w tym samym obszarze nie jest zgodna z zasadami współżycia społecznego i/lub prawem naturalnym, które jest proste: nie krzywdź i nie pozwól krzywdzić innych (nakaz i obowiązek).

  2. odwoływanie się w szczegółowych przepisach prawnych do bezprawnie funkcjonujących aktów prawnych sprzecznych m.in. z prawem naturalnym i tzw. Konstytucją RP np. według art. 4 i 31

  3. ukrywanie zależności i podległości aparatów urzędowych przed narodem (Poland Republic of z siedzibą ministerstwa finansów oraz korporacyjne numery jednostek sterowane zagranicznymi korporacjami, organów rządowych samorządowych i ich jednostek)

  4. przyzwolenia prawne ograniczające prawa rdzennych mieszkańców do zasobów naturalnych (pod ziemią, na ziemi i w stosunkach międzyludzkich) oparte o tzw. przepisy prawa dotyczące osób fizycznych i tzw. firm. Na jednego mieszkańca przypada około 1 trylion zł w zasobach naturalnych, a okradając jego rdzennych mieszkańców, kupuje się gaz z Rosji przez Niemcy, mając wystarczające pokłady zasobów, wystarczające na zapewnienie zasobów całej Europie, przestępstwo i hańba.

  5. ograniczanie swobód i wolności człowieka żywego (tutaj jest dokonywany gwałt w wielu obszarach na wielu poziomach, doprowadzający do eutanazji społecznej i celowych tragedii ludzi żywych m. in. choroby, przestępstwa seksualne, patologizacja rodzin, wynarodawianie psychiczne i fizyczne, upodlanie, kradzieże mienia itd.)

  6. wspieranie lub przyzwolenia, w tym manipulowanie narodem i wprowadzaniem przepisów ograniczających Polaków i wspierających obcych uchodźców, w tym tworzenie unii i koalicji, które wykorzystują dzieci i od pokoleń propagują ruchy nazistowskie m.in. Bandery, a także nazistowskich w Niemczech, poprzez popieranie polityk, działających na tzw scenach politycznych (uszkodzenie wielu przepisów w tym zakresie, m.in. lokalowych, ograniczających ludzi lub ich poniżających).

 1. Uszkodzenie aparatów funkcjonowania kraju:

  1. nie ma legalnie działającej władzy, tzw. władze nie są nimi i nigdy nie były, jest to jawnie działająca grupa przestępcza podległa korporacjom wzajemnej adoracji,

  2. poprzez zmanipulowane jednostki kontrolowane przez inne koropracje państw zaborczych (każda z nich ma nadany numer tajny), wprowadzają przepisy na szkodę rdzennych mieszkańców Polachów (Polaków), manipulując społeczeństwem poprzez media i religię, począwszy od zaborów rzymskich opartych na prawie rzymskim, poprzez zabory, wprowadzanie kolejnych fal radiacji, przy współudziale sekt religijnych, m.in. działającej od II w. n.e. sektą zwaną obecnie kościołem rzymsko-katolickim na czele oraz tworzone przez nią odłamy, tzw. duchowe ruchy i organizacje, okradające Polskę z zasobów, kultywujące śmierć, władzę i pieniądz zamiast prawdziwego Boga.

 1. Uszkodzenie edukacji na każdym poziomie: :

  1. wprowadzanie programów nauczania opartych o zniekształcenia języka, prawdziwej historii, oraz opartych o praktyki wywołujące mechanizmy stresu, lęku, demotywacji, powodujące m.in. depresję, zgony samobójcze np. poprzez ocenianie, reprecjonowanie, faworyzowanie kategoryzowanie oraz ujednolicanie dzieci.

  2. Nauka fałszywej historii i języka, fałszywych podstaw wiary, co jest narzucaniem religijnych kultów i obrzędów, a także kierowanie programami nauczania do pracy niewolniczej w korporacjach, w tym popieranie trendów i fałszywej wiedzy oraz takiej opartej na destrukcyjnych dla młodego umysłu technikach.

 1. Uszkodzenie służby zdrowia:

  1. Nastawienie się na leczenie, zamiast prewencję, Tzw. służba zdrowia, to jednostka przestępczej grupy, w której korporacje tj. WHO i Bigpharma, które nielegalnie testują, eksperymentują, przemycają trucizny w lekach i kosmetykach, wodzie i innych produktach kontaktu z organizmem.

  2. Szczepienia są nielegalne, bo nie są szczepieniami, podobnie jak większość leków, są przyczyną przeważającej liczby zgonów. Każdy lekarz zna definicje szczepionki i co różni ją od zastrzyku. Składy tzw. szczepionek są utajniane, gwałcone są przepisy o zakazie manipulacji informacji, wykorzystywane są szkoły i inne tzw. jednostki zaufania społecznego do manipulacji ludźmi, liczby zachorować tuszowane, zgony liczy się na setki tysięcy, to jest mordowanie ludzi, dopuszczanie się eutanazji społecznej. Zabija się ludzi nie tylko natychmiast, ale skraca się mu życie, co jest takim samym morderstwem, tzw. lekarze i inni uczestnicy nieuświadomionych mordów, są kuszeni dodatkowymi wynagrodzeniami, za pieniądze sprzedają swoje człowieczeństwo.

 2. Przestępstwa na tle wyłudzenia

  Wyłudzenia dotyczą przede wszystkim przyzwoleniom na spekulacje, giełdowe oszustwa i bankowe lichwy, a także wszelkie pośrednie działania, które mają na celu ograniczyć ludzi w świadomości o życiu, poziomując ich myślenie na pieniądz, tym samym ograniczając ich percepcję postrzegania rzeczywistości, wykorzystując tzw. narzędzia cyfrowej manipulacji i licencje przekazywane jednostkom przestępczym np. na udzielanie kredytów lub pożyczek bez pokrycia, w celu ograniczenia wypłacalności, by w konsekwencji zagarnąć zasoby ludzi żywych, wcześniej nieświadomie przetrzymywane, wraz z obrotem danych wrażliwych na giełdach. Tzw. bank dopuszcza się działalności przestępczej w zakresie, m.in.:

  1. Stosowanie lichwy i wprowadzaniu człowieka żywego w stan zadłużenia, m.in. aby rościć od Niego środki, w celu wywołania stanów stresu, strachu, zniewolenia, lęków, smutków i innych poczuć, które w sposób pośredni lub bezpośredni wywołują krzywdę i krzywdę Jego / Jej rodzinie,

  2. Ograniczenie świadomości poprzez otrucie, celowe wprowadzenie w błąd i manipulację, a także działalność przestępczą, polegająca na dysponowaniu majątkiem cudzym

  3. Stosowanie propagandy i bezprawne posługiwaniu się formami komunikacji opartymi na botach, które są sztucznymi anomaliami, namawiającymi na spłatę długów, podszywają się pod obce numery telefonów (w zmowie z mafijnymi strukturami innych korporacji, m.in. sieciami komunikacyjnymi) i w sposób używający socjotechniki, wmawianie, nakłanianie ubarwianie i stosowanie innych technik manipulacyjnych, wprowadzających w stan euforii lub zagrożenia życia.

  4. Nakłanianie do zawarcia zobowiązania poprzedzone otruciem i otumanieniem, w tym przy udziale innych podmiotów przestępczych, w zorganizowaniu masowym lub jednostkowym, m.in. zmieniony język, otruta żywność i powietrze, zatajona tożsamość, niewolnicze kierowanie do pracy w systemie poprzez edukację i sterowanie religiami, okultyzmem pieniądza i wiele innych),

  5. Posługiwanie się moją fikcją prawną (imieniem i nazwiskiem oraz innymi wrażliwymi danymi i numerami w obrocie danymi wrażliwymi, w tym także handel danymi i składanie roszczeń do bezprawnie działających podmiotów fikcyjnych, komorniczych i sądów.

  6. Dysponowanie tzw. środkami, imitującymi pieniądz elektroniczny (fikcyjna elektroniczna emisja), przesyłanych na konta klientów tzw. kredytów,

  7. Dysponowanie krajową walutą złoty polski, która jest własnością i w wyłącznej dyspozycji narodu polskiego, a której zgody na stosowanie nie otrzymaliście, gdyż nie mogła wam jej udzielić korporacja o której mowa w punkcie 1, ani żadna z jej jednostek.

  8. Nakłanianie dokonania spłat tzw. zobowiązania fikcji prawnej, tzw. osoby, która nie jest człowiekiem żywym, a całe ew. zobowiązanie stanowi dług tzw. ustawodawcy, czyli tzw. państwa polskiego, wykazanego jako nielegalnie działająca korporacja pn. Poland Republic of, z siedzibą tzw. Ministerstwa Finansów.

  9. wyłudzanie – Banki / Towarzystwa Budownictwa / Firmy Pożyczkowe nigdy nie miały, ani nigdy nie będą miały żadnych pieniędzy, aby pożyczyć pieniądze, z wyjątkiem tych własnych (utworzonych przez Twój podpis na wekslu – zwanym Umową Pożyczki).

  10. Zmuszanie do płacenia tzw. rat, abym mógł korzystać z własnych pieniędzy. „Zło” polega na tym, że bank pobiera opłatę za korzystanie z pieniędzy własnych klienta banku.

 1. Uszkodzenie gospodarki i gospodarności m.in. poprzez:

  1. Zlikwidowanie PGR-ów, cukrowni, wielu innych działalności, stopniowe wprowadzanie przepisów o wielohektarowych gospodarstwach, a także dopuszczenia sanepidowskie trucizn, m.in. fosforu po wojnie, który był odpadem,

  2. Stosowanie fluoru, który jest odpadem, stosowanym m.in. w pastach, wodach, itd…, glifosatu i innych nawozów, zamiast w dbałości o zasoby naturalne Ziemi, stosowania nasadzeń i permakultury i innych, naturalnie przywracających ludzi do życia i zdrowia.

  3. Modyfikacje genetyczne, a także wiele innych zakazanych i trujących mięso, a wręcz bestialczo propagujących hodowlę oparta na antybiotykach, krzywdzeniu zwierząt i przenoszeniu chorób na ludzi i zwierzęta domowe.

 2. Przestępstwa na tle wydziedziczania

  1. Skupię się na dziedzictwie zasobów naturalnych, które są przepotężne i największ ena świecie, gdyż nie ma kraju, który jest tak uposażony w dobra naturalne.

  2. Zasoby kultury są bezprawnie przetrzymywane przez inne państwa, m.in. poprzez wojenne grabieże. Największym chyba kolekcjonerem tych dóbr naszego dziedzictwa jest naturalnie Watykan, więc zapytam się dlaczego dopuszcza się ukrywanie prawdy o wcześniejszych i tej cywilizacjach?

 3. Przestępstwa na tle wytożsamiania

  1. Słowianie zwali się prawdziwie Sławianami, a Ci pochodzili od Lachów, jako jedno z plemion wielkiej Lachii, wielkiego imperium, które miało ponad 10 tyś lat.

  2. Przeciętny Polak nie zna więcej niż kilku pokoleń wstecz, nie uczy się w szkole i nie dba o tę ważną cechę zachowania dziedzictwa i prawdziwej tożsamości.

  3. Pajace na scenach teatralnych, kinematografii często podważają bohaterstwo swoich przodków, a także to, że to my tworzyliśmy na świecie niemal wszystkie zasoby artystyczne, rzemieślnicze oraz całą przedsiębiorczość, a byliśmy i jesteśmy ludem pokojowym, a to nas najeżdżano. Jeżeli tak było, to wszelcy najeźdźcy nie maja praw do zdobytych ziem, bo je zwyczajnie mordując innych ukradli, a Ci, którzy nie dbają o wiedzę o prawdziwej tożsamości, nie mają prawa zwać się Polakami, m.in. z ramienia tzw. ministerstwa Edukacji, chyba że przyznają że byli tego nieświadomi, ale co w takim razie robią na tych stołkach?.

  4. Nasz język również jest uszkodzony, celowo zmieniony m.in. słowo bezpieczeństwo, bez pieczy, czyli zagrożenie. Nie znając negatywnych skutków używania wibracji języka w tzw. poczuciach i wywołując je celowo, np. poprzez wiadomości o tragediach, tzw. śmierci i innych negatywach skutków, czyli tzw. trucia umysłu. Tu jest to dowód niepodważalny, że społeczeństwo jest manipulowane, tak że nawet psycholodzy i terapeuci i tzw. inteligencja są ogłupieni, bo nie reagują i należy się zastanowić dlaczego, czyżby sterowanie umysłem?

 4. Trucie w celu ograniczania świadomości, unieważniające wszelkie decyzje społeczeństwa:

  1. tu oprócz trucia, które zostało wykazane w poprzednim zdaniu, występuje ogromnej wręcz skali trucie żywności w sklepach- przyzwolenia tzw. ustawodawca do wprowadzania zatrutej żywności.

  2. trucie powietrza – zrzucanie tlenku grafenu i innych trucizn w przestrzeni powietrznej (przyzwolenia tzw. państwa na pozbywanie się toksycznych substancji w ten sposób i narażenie ludzi na zatrucia m.in. metalami ciężkimi)

  3. zatruwanie przestrzeni eterycznej falami elektromagnetycznymi typu 4G, 5G i inne, przyzwolenia korporacjom zagranicznym na udowodnione szkodliwe działanie powodujące m. in. problemy neurologiczne, sprzyjające sterowaniu umysłu

  4. zatrucia przestrzeni przestępcze działania w cyberprzestrzeni polegające na przyzwoleniach na używanie inwigilacji przez korporacje zagraniczne,

  5. przyzwolenia prawa i braku aparatów kontroli na gry komputerowe oparte na przemocy, seksie i hazardzie w szczególności dotykające dzieci i ich psychikę

  6. przyzwolenia na produkcję materiałów kinematograficznych w tym bajek dla dzieci opartych o elementy pedofilii, marketingu, trendów zakupowych, polityki i religii

  7. postprodukcja książek szkolnych dla dzieci opartych na kłamstwach w celu manipulacji ich świadomości i postrzegania rzeczywistości (np. tuszowanie prawdziwej historii od czasów lachickich, przyzwolenia na uczenie religijnych rytuałów i sekt, brak informacji na temat obfitych zasobów naturalnych kraju).

 1. Manipulacje społeczeństwa i umysły

  1. samym przestępstwem jest dopuszczenie uczenia młodzieży, przyszłego pokolenia, jak dla korporacji, manipulować społeczeństwem, jak sterować i wprowadzać w błąd, (jest to przestępstwo z art. 58 Kodeksu Cywilnego),mowa np. o kierunku Inżynieria Społeczna na Uniwersytecie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie.

  2. Tylko na bazie prawa naturalnego i konstytucji RP, nie sprzeciwianie się temu i sprzyjanie, można przyjąć za przestępstwo, podobnie jak wszelkim działaniom, które wykazałem. Tego się nie robi za często ze strachu, którego wcześniej nauczono ludzi odczuwać, np. poprzez kinematografię i powodowanie bezradności i patologii, m.in. poprzez przyzwolenia na zasiłki, używki, niegospodarność, uczenia ludzi bezwartościowości i oddalania od czucia i wiary, .in. kultywując religie i zestrajając je w oddziaływaniu z aparatami tzw. grup przestępczo-mafijnych państw.

  3. Dźwięki otumaniające, które pojawiają się w nocy, słychać je szczególnie w miastach, utrudniają koncentrację w tu i teraz, służą prawdopodobnie otumanianiu i ułatwianiu działania programów zewnętrznych i obcej technologii.

 1. Inne….. (wymieniłem tylko najbardziej widoczne, a nie powinno być żadnych, ludzie, którzy dbaja o rodziny i chcą zwać się ludźmi, powinni temu się przeciwstawić, odważnie jak potrafili nasi przodkowie)

NIE CHODZI TU O PRAWO, ALE O PRAWDĘ,

STAŃMY SIĘ NA POWRÓT LUDŹMI I ZACZNIJMY CZUĆ

WRÓĆMY DO ŻYCIA DLA NASZYCH DZIECI, BO JAK INACZEJ NAUCZYMY JE ŻYĆ?

ZABIJMY TO CO NAS ZABIJA, ZACZNIJMY OD UWOLNIENIA UMYSŁU

ODZYSKAJMY HONOR I PRAWDĘ DLA NASZYCH RODZIN

SPÓJRZMY SOBIE W OCZY I POSPRZĄTAJMY TEN K-RAJ